Nieuw bij schoonheidssalon de Mooij
Ado Natural Herbal Peeling
Een zeer sterke kruidenpeeling met bijzondere resultaten. Ter bestrijding van acne, pigment- en ouderdomsvlekken, rimpels en littekens.
Puur natuurlijk
De biologische ADO kruidenpeeling is ontwikkeld door de kosmetoloog van Yellow Rose en gebaseerd op een combinatie van zeespons, algen, puur natuurlijke planteningrediënten en essentiële oliën. Deze is niet agressief, dus geen vervelling, geen rode huid en geen pijn. De kruidenpeeling stimuleert de aanmaak van collageen en elastine en normaliseert de immuniteit van de huid.
Voor alle huidtypen
De ADO kruidenpeeling is geschikt voor alle huidtypen. Zowel voor vrouwen als mannen, voor gezicht en lichaam. De kruidenpeeling is preventief eenmalig of als kuur toe te passen. Na de eerste behandeling kan voor een optimaal resultaat, binnen 15 dagen een tweede behandeling plaatsvinden. Na een half jaar kan er weer een vervolgbehandeling plaatsvinden.